تمامی حقوق برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016

بررسی ربات رزرو بلیت هواپیما آسان پرواز سیمرغ؛ نخستین ربات ایرانی برای خرید آنلاین بلیط هواپیما

 

قصد سفر دارید و می خواهید که برای رفت و برگشت، بلیط هواپیما رزرو کنید. اولین اقدام تان چیست؟ احتمالا مرورگرتان را باز کرده و اینترنت را برای یافتن بهترین و ارزان ترین پرواز زیر و رو می کنید. اگر هم نه وقت و نه حوصله این کار را دارید، احتمالا ترجیح می دهید که یکی از اپلیکیشن های موبایل رزرو بلیط چارتر را برای این مقصود به کار بگیرید.

اما آیا راه ساده تر و سریع تری هم هست؟ بله، تنها در صورتی که بتوانید بلیط تان را از طریق اپ پیام رسانی رزرو کنید که بیشترین زمان روزتان را در آن می گذرانید. ربات تلگرام وبسایت آسان پرواز سیمرغ دقیقا برای همین منظور طراحی شده؛ یک ربات تعاملی هوشمند که می تواند در کمتر از ۵ دقیقه بهترین پرواز ممکن به شهرهای مختلف ایران و خارج از کشور را برایتان رزرو کند.

آسان پرواز سیمرغ با عرضه «اولین ربات خرید آنلاین بلیط هواپیما» در تلگرام، خرید بلیط هواپیما را به اندازه خرید بلیط اتوبوس و مترو برایتان ساده کرده؛ آنقدر آسان که فقط به چند اشاره برای رسیدن به مناسب ترین بلیط رفت و برگشت برای سفرتان احتیاج خواهید داشت.

اما بگذارید مکانیزم عمل این ربات هوشمند را با همدیگر مرور کنیم. برای استفاده از ربات آسان پرواز سیمرغ، لازم است واژه easyfly_bot@ را در فیلد جستجوی تلگرام وارد کنید. پس از این کار، پیام خوشامدگویی ربات را می بینید و می توانید شروع به استفاده از آن کنید.

فرض کنید که از فرودگاه مهرآباد تهران، عازم شهر مشهد هستید. با شروع استفاده از ربات شهرهای مبدا برایتان به نمایش در می آیند. آسان پرواز سیمرغ ۱۰ شهر مهم داخل و خارج از کشور که بیشترین پروازها در آن انجام می شود را برای رزرو بلیط با ربات تلگرام خود در نظر گرفته و مابقی با استفاده از منو سایر شهرها قابل جستجو خواهد بود. 

پس از شروع کار با ربات، کافیست شهر مبدا سفر را انتخاب کنید. در مرحله بعد نوبت به انتخاب مقصد می رسد. با انتخاب مبدا و مقصد، ربات آسان پرواز سیمرغ به طور هوشمند دیتابیس وبسایت این سرویس را جستجو کرده و اطلاعات نزدیک ترین زمان پروازهای ممکن را به همراه قیمت به نمایش در می آورد.

اگر از میان نتایج به نمایش درآمده یکی را مناسب دیدید، می توانید روی آن آیتم را انتخاب نمایید. با این کار ربات به دو صورت با شما برخورد خواهد کرد : یکی اطلاعات تماس و شماره حساب واریزی را نشان داده و شما می توانید بوسیله تماس با بخش فروش بلیط خود را خریداری نمایید و دوم لینک مربوط به پرواز انتخاب شده توسط شما به نمایش در آمده و شما می توانید به لطف مرورگر درون برنامه ای تلگرام، به صفحه وب پرداخت راهنمایی می شوید. در این قسمت هم می توانید تعداد بلیط را تعیین کرده و هزینه را به صورت الکترونیکی واریز نمایید.

پس از تکمیل مراحل، ربات آسان پرواز سیمرغ اطلاعات بلیط را برایتان ارسال خواهد کرد.

ربات آسان پرواز سیمرغ با ارائه این امکانات، رزرو بلیط هواپیما را به قدری آسان کرده که شاید بتوانید در کمتر از پنج دقیقه به مقصودتان برسید. همچنین به زودی قابلیت های دیگری مثل جستجو در میان پروازهای سیستمی داخلی و خارجی (و نه پروازهای چارتر)، امکان جستجو و رزرو هتل و حتی پشتیبانی از فرمان های صوتی برای جستجو هم به ربات آسان پرواز سیمرغ اضافه خواهند شد.

برای افرادی که فرصت جستجو در وبسایت های اینترنتی را برای رزرو بلیط نداشته و نمی خواهند که فرصت رزرو نزدیک ترین پرواز را از دست بدهند، ربات تلگرام آسان پرواز سیمرغ می تواند ابزار بسیار کاربردی و مفیدی ظاهر شود. توصیه می کنیم اگر سفری در پیش دارید، برای رزرو بلیط ربات آسان پرواز سیمرغ را امتحان کنید؛ شاید تهیه بلیط از این طریق آنقدر برایتان آسان بود که بتوانید روش های دیگر را فراموش کنید.

 اطلاعات تماس

  •    تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان الوند ، کوچه آویز

  •     تلفن فروش و پشتیبانی : 02188059076

  •     موبایل پشتیبانی 1: 09371447164

  •     موبایل پشتیبانی 2: 09905594494

  •     فکس: 02189785719

تمامی حقوق وب سایت برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016