تمامی حقوق برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016

مقررات خرید بلیط اینترنتی هواپیما

 

شرایط و مقررات خرید بلیط اینترنتی هواپیما

۱-   کلیه عملیات خرید بلیط الکترونیک در این سامانه، مشمول قوانین تجارت الکترونیک بوده و هرگونه تخلف مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

۲-   خرید بلیت های تخفیف دار (خانواده معظم شهدا، جانبازان و معلولین، شهروندان ارشد، دانشجویان، اساتید دانشگاه و…) از طریق سامانه اینترنتی در حال حاضر امکان پذیر نمی باشد.

۳-   از آنجایی که پذیرش مسافران در فرودگاه فقط با ارائه وتطبیق مندرجات کارت ملی یا گذرنامه با بلیت امکان پذیر می باشد، لذا مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده (نام، نام خانوادگی، شماره کارت ملی، شماره گذرنامه، تاریخ اعتبار و…) به عهده خریدار می باشد.

۴-   خرید بلیت از وب سایت آسان پرواز سیمرغ ، فقط با کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است. بنابر این از خرید بلیت اینترنتی با استفاده از کارت های هدیه، خرید، بی نام و بدون شماره حساب جدا خودداری فرمایید. در غیر اینصورت آسان پرواز سیمرغ هیچ مسئولیتی در قبال استرداد اینگونه بلیت های خریداری شده نخواهد داشت.

۵-   بلیت های خریداری شده غیر قابل انتقال به غیر می باشد، در صورت عدم تطابق نام مسافر با مدرک شناسایی، مسافر پذیرش نخواهد شد.

۶-  به لحاظ تعرفه بلیت ، مسافر نوزاد کمتر از دوسال سن، مسافر کودک بین دو تا دوازده سال و مسافر بزرگسال بیش از دوازده سال سن می باشد. در صورت بروز هر گونه اشتباه در وارد کردن رده سنی وعدم پذیرش مسافر در فرودگاه ، مسئولیت آن با خریدار خواهد بود.

۷-   حداقل زمان لازم برای حضور مسافر در فرودگاه جهت پذیرش در پروازهای داخلی یک ساعت و نیم و پروازهای بین المللی سه ساعت است.

۸-   تا اطلاع بعدی کلیه پروازهای داخلی با مبدا یا مقصد تهران از ترمینال ۲ فرودگاه مهرآباد و کلیه پروازهای بین المللی با مبدا یا مقصد تهران از فرودگاه امام خمینی انجام می شود.

۹-   مسئولیت حفاظت از شماره بلیت و دیگر کدهای اعلام شده توسط این سامانه بر عهده خریدار می باشد.

۱۰-  مسافر می بایست شماره رزرو (کد پیگیری) و شماره بلیط الکترونیک خود را به همراه کارت ملی یا گذرنامه در فرودگاه به همراه داشته باشد.

۱۱- قرار دادن هرگونه کالای خطرناک در جامه دان و یا حمل آن بصورت همراه ممنوع می باشد.

۱۲-  به همراه داشتن مجوزپرواز از مرکز پزشکی هوایی در موارد زیر الزامی می باشد:

–           خانم های باردار(بالای ۲۸ هفته)، افرادی که دچار بیماری های قلبی ـ عروقی، تنفسی، صرع، آنمی و دیابت می باشند،

–           بیمارانی که داروهای تضعیف کننده سیستم ایمنی مصرف می کنند،

–           بیماران دیالیزی و مسافرینی که در طول سفر نیاز به کمک شخص دیگری داشته باشند و یا هر نوع شرایطی که سبب منع سفر هوایی گردد.

–           بیماران می باست داروهای مورد نیاز خود را در طول سفر در داخل کیف دستی خود بهمراه داشته باشند. برای اطلاع بیشتر از لیست داروهای ممنوعه بایستی به سامانه مقررات گمرک هر کشور مراجعه نمود .

۱۳-  اطلاع رسانی در خصوص خرید، استرداد و یا تغییرات زمان یا ابطال پرواز، از طریق پیام کوتاه(SMS) و یا پست الکترونیکی(Email)صورت می پذیرد، لذا مسئولیت صحت شماره تلفن همراه و نشانی ایمیل در هنگام رزرو، به عهده خریدار است.

۱۴-  کاربران گرامی در صورت تغییر شماره موبایل و آدرس پست الکترونیک به منظور اصلاح آن لازم است به قسمت بروز رسانی اطلاعات کاربری مراجعه فرمایند.

۱۵-  هزینه تغییر تاریخ یا درجه پروازی و همچنین استرداد بلیت با توجه به درجه پروازی مسافر متغیر است. برای آگاهی از این شرایط به قسمت مقررات استرداد و تغییر بلیت مراجعه نمایید.

۱۶-  پس از ابطال بلیت، مدت زمان بازگشت وجه آن تابع مقررات بانکی (بین۲۴ تا ۷۲ ساعت) می باشد. چنانچه پس از این مدت بازگشت وجه انجام نشد خواهشمند است با واحد راهنمای فروش اینترنتی تماس حاصل گردد.

۱۷-  واحد راهنمای فروش اینترنتی آسان پرواز سیمرغ با شماره ۰۲۱۸۸۰۵۹۰۷۶ و نشانی EASYFLY24.ir آماده پاسخگویی به سوالات مسافران در خصوص بلیت های اینترنتی می باشد.

۱۸-  برای آگاهی از میزان بار مجاز همراه مسافر لطفا به قسمت مقررات استرداد و تغییر بلیت مراجعه نمائید.اطلاعات تماس

  •    تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان الوند ، کوچه آویز

  •     تلفن فروش و پشتیبانی : 02188059076

  •     موبایل پشتیبانی 1: 09371447164

  •     موبایل پشتیبانی 2: 09905594494

  •     فکس: 02189785719

تمامی حقوق وب سایت برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016