تمامی حقوق برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016

بلیط هواپیما

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که برای خرید بلیط هواپیما یا برای رزرو بلیط هواپیما با یکی از دفاتر هواپیمایی تماس گرفته باشید و به شما بگویندکه بلیط هواپیما در آن مسیر موجود نیست یا پرواز مورد نظر پر شده است.

بلیط هواپیما به دو صورت بلیط سیستمی و بلیط چارتر به مسافران ارایه می گردد. قیمت بلیط سیستمی هواپیما همیشه ثابت است اما قیمت بلیط چارتر با توجه به زمان سفر متفاوت است و بستگی به این دارد که در ایام پیک سفر یا غیر پیک سفر کنید. در ایام پیک که تعداد مسافر بیشتر است قیمت بلیط چارتر افزایش پیدا می کند اما در ایام غیر پیک قیمت بلیط چارتر کاهش می یابد و شما به راحتی می توانید بلیط چارتر هواپیما بخرید.
اگر قصد دارید برای سفرتان بلیط هواپیما بخرید می توانید با ما تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین از طریق وب سایت آسان پرواز سیمرغ برای تهیه بلیط هواپیما اقدام نمایید. هدف ما این است که شما بتوانید قیمت بلیط هواپیما برای سفرهای خود را تا حد امکان کاهش بدهید.

برای فروش بلیط هواپیما کارشناسان ما با اطلاع رسانی به موقع به مسافران کمک می کنند تا به آسانی اقدام به خرید بلیط هواپیماکنند. ما بلیط چارتر که نزدیک به پرواز هستند و هنوز فروخته نشده اند را از طریق کانال تلگرام و اینستاگرام به اطلاع شما می رسانیم تا از قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری مطلع باشید.

جستجوی مطالب و مسیرهای پرواز

Generic selectors
فقط دقیقا یکسان
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
جستجو در پست
جستجو در صفحه
طبقه بندی بر اساس دسته
اطلاعیه ها
بلیط هواپیما
دانستی های پرواز
مطالب مفید

اطلاعات تماس

جهت اطلاع از قیمت لحظه ای بلیط هواپیما در مسیرهای پروازی میتوانید، از کادر "به کجا پرواز می کنید" مبدا ، مقصد و تاریخ مورد نظر را انتخاب و سپس لیست پرواز را مشاهده کرده و خرید بلیط را به صورت آنلاین انجام دهید

تلفن واحد فروش : 02188059076

تلفن واحد پشتیبانی : 09371447164

مطالب مفیداطلاعات تماس

  •    تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان الوند ، کوچه آویز

  •     تلفن فروش و پشتیبانی : 02188059076

  •     موبایل پشتیبانی 1: 09371447164

  •     موبایل پشتیبانی 2: 09905594494

  •     فکس: 02189785719

تمامی حقوق وب سایت برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016