تمامی حقوق برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016

رزرو بلیط هواپیما

رزرو بلیط هواپیما به صورت آنلاین

رزرو بلیط هواپیما از طریق وب‌سایت‌های فروش بلیط هواپیما و اپلیکیشن‌ها راه خوب و سریع تری برای کاهش زمانِ فراهم کردن مقدمات سفر می باشد. شما به آسانی می‌توانید در هر زمانی از شبانه‌روز و از همان جایی که هستید، خرید یا رزرو بلیط هواپیما را با کامپیوتر یا از طریق تلفن همراه‌ خود انجام دهید. در اینجا قصد داریم  به سهولت رزرو بلیط هواپیما به شیوه‌ی آنلاین بپردازیم ،  خرید و رزرو بلیط هواپیما چگونه فرآیندی است و برای انجام آن به چه چیزهایی نیاز خواهید داشت.
از مزایای داد و ستدهای مجازی این است که در زمان خود صرفه‌جویی می‌کنید. نیازی نیست که با کارشناسان فروش بلیط مداخله داشته باشید یا به  تمامی شرکت‌های هواپیمایی مراجعه کنید. کافیست از یک وب‌سایت معتبر فروش بلیط هواپیما که دارای سیستم پشتیبانی ۲۴ ساعته باشد، با چند کلیک ساده ، بلیط مورد نظرتان را پیدا ‌کنید و… خرید بلیط انجام خواهد شد.
جهت رزرو بلیط هواپیما در وب‌سایت‌ آسان پرواز سیمرغ ، شما به یک کارت عابربانک و رمز دومِ آن و پول کافی در حساب‌تان نیاز دارید و کمی حوصله. رزرو بلیط هواپیما از آسان پرواز سیمرغ فرآیند وقت‌گیری نیست اما کمی حوصله لازم است، که بتوانید با توجه به شرایط و انتظارات‌ خود بهترین گزینه‌ را برای خرید بلیط هواپیما پیدا کنید. فرض می‌کنیم شما برای اولین بار می‌خواهید از طریق وب‌سایت‌های آنلاین ، فرآیند خرید یا رزرو بلیط هواپیما را انجام دهید و هیچ‌گونه آشنایی با چگونگی انجام این کار ندارید، جهت آشنایی با چگونگی خرید بلیط هواپیما به ‌صورت آنلاین با ما همراه باشید.

آنچه برای رزرو بلیط هواپیما نیاز دارید

تصور کنید شما به زودی عازم یک سفر کاری یا تفریحی هستید و باید برای سفر بلیط هواپیما تهیه نمایید. بهترین شیوه خرید یا رزرو بلیط هواپیما به صورت آنلاین است. به یک وب‌سایت معتبر آنلاین خرید بلیط هواپیما می‌روید و بلیط مسیر مورد نظر را جستجو می‌کنید. اما پیش از انجام هر یک از مراحل خرید بلیط هواپیما شما به مقدماتی  نیاز خواهید داشت که در پایین به آن اشاره شده است.
•    پست الکترونیکی (آدرس ایمیل) :  در هنگام رزرو و خرید بلیط هواپیما از راه های غیرآنلاین، یعنی خرید حضوری، کانتر فروش بلیط، مشخصات شما را وارد سیستم می‌کند و این مشخصات در بلیط شما هم درج می گردد. در خرید آنلاین بلیط هواپیما ، مشخصات شما از طریق شبکه‌ی اینترنت وارد سامانه‌ی آنلاین رزرو بلیط هواپیما می‌شود و پس از آن در بلیط شما درج خواهد شد. اطلاعات دیگری هم در بلیط شما وجود دارد، مانند شماره‌ سریال بلیط. پس از تکمیل فرآیند رزرو بلیط هواپیما، این مشخصات به  صورت فایل بلیط به ایمیل شما فرستاده خواهد شد.

•    عضویت در وب‌سایت آسان پرواز سیمرغ : بهتر است جهت خرید یا رزرو بلیط هواپیما از سامانه‌های آنلاین، عضو این وب‌سایت‌ها باشید. اگرچه شما به صورت عمومی و بدون نیاز به عضویت نیز مجاز به خرید بلیط هواپیما خواهید بود اما با عضویت شما در سامانه از مزایای بیشتری برخوردار می شوید. از جمله: دسترسی به تمامی بلیط های خریداری شده ، قابلیت استرداد بلیط سیستمی توسط خودتان به صورت آنلاین.

 مراحل عضویت در وب‌سایت‌ها یکسان و کار آسانی است. مشخصات‌ فردی خود را وارد می‌کنید و با چند کلیک عضویت‌ شما ثبت خواهد شد. در گوشه‌ی بالای سمت راست سایت با کلیک روی ثبت نام می‌توانید عضو سایت شوید.

•    کارت عابربانک و رمز دوم : نه فقط برای خرید یا رزرو بلیط هواپیما، بلکه در تمام خریدهای آنلاین شما به کارت عابر بانک عضو شبکه‌ی شتاب و رمز دوم آن نیاز دارید. کارت عابربانک که این روزها در جیب همه پیدا می‌‌شود، رمز دوم را هم اگر دارید که هیچ، اگرنه با مراجعه به خودپردازِ یکی از شعبه‌های همان بانکی که از آن کارت گرفته‌اید، می‌توانید برای کارت‌تان رمز دوم تعریف کنید. اگر با خدمات اینترنت‌ بانک آشنایی دارید یا از آن استفاده کرده‌اید که چه بهتر. به‌هرحال برای پرداخت مالی در خرید یا رزرو بلیط هواپیما به رمز دوم کارت عابربانک نیاز خواهید داشت.
•    گذرنامه (برای بلیط پروازهای خارجی): شما هنگام خرید یا رزرو بلیط هواپیما مشخصاتی مانند نام و نام خانوادگی یا شماره‌ی ملی را وارد سامانه‌ی خرید می‌کنید. هنگام خرید بلیط پروازهای خارجی، باید این مشخصات را به انگلیسی وارد کنید و برای این‌ که مشخصات را بدون نقص و درست به شکلی که در گذزنامه‌تان درج شده بنویسید، بهتر است از روی گذرنامه آن‌ها را بخوانید و وارد کنید.

چگونگی رزرو بلیط هواپیما

اکنون شما تمام مدارک و پیش‌نیازهای لازم را دارید و قصد دارید برای سفر خود بلیط هواپیما بخرید. برای خرید یا رزرو بلیط هواپیما به‌صورت آنلاین و بررسی قیمت بلیط هواپیما باید وارد سامانه آنلاین آسان پرواز سیمرغ شده و با توجه به شرایط خود بلیط مورد نظر را انتخاب نمایید.
شما می توانید خرید بلیط هواپیما را به صورت  کاربر عمومی انجام دهید یا ابتدا با کلیک روی گزینه «ثبت‌نام یا ورود»، وارد حساب کاربری خود بشوید و بعد با در نظر داشتن این‌که مسافر پرواز داخلی باشید یا عازم عتبات عالیات باشید یا این‌که پرواز خارجی داشته باشید، باید در وب‌سایت آسان پرواز سیمرغ  نام شهر مبداء سفر و مقصد سفر و تاریخ را وارد نمایید. بعد از آن، با کلیک روی دکمه‌ی «جستجوی » وارد صفحه‌ی جدیدی می‌شوید که پروازها را به شما نمایش می دهد.
 در ستون سمت راست، از بالا به پایین، به‌ترتیب این فیلترها را می‌توانید اعمال کنید: ساعت پرواز (صبح، عصر یا شب)، تعداد ظرفیت  ، جستجو بر اساس شماره پرواز، نوع بلیط پرواز ( چارتر و سیستمی ) و ایرلاین مورد نظرتان. شما  همچنین می‌توانید لیست پروازهایی را که آسان پرواز سیمرغ برایتان جستجو کرده، هنگام رزرو بلیط هواپیما بر اساس زمان پرواز یا مقایسه صعودی یا نزولیِ قیمت بلیط هواپیما ردیف کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.
حالا از میان پروازهایی که آسان پرواز سیمرغ برای شما فهرست کرده یکی را «انتخاب» کنید ، صفحه‌ای برایتان باز می‌شود. درا ین صفحه باید مشخصات‌ خود را وارد نمایید، نام، نام خانوادگی، جنسیت، کد ملی، شماره همراه را وارد نمایید و برای افزودن مسافر به لیست بر روی گزینه  «افزودن مسافر جدید»  کلیک کنید سپس روی «رزرو» کلیک نمایید. ( توجه داشته باشید  فقط در بلیط‌های سیستمی قیمت بلیط هواپیما در مقاطع سنی کودکان و نوزادان با بزرگسالان متفاوت است).
در مرحله‌ی بعدیِ رزرو بلیط هواپیما، پنجره‌ای باز می گردد که در آن اطلاعات پرواز و مشخصات مسافران نشان داده می‌شود. این اطلاعات را بررسی کنید و اگر صحیح بود، آدرس ایمیل خود را وارد کرده و با کلیک روی « پرداخت » وارد درگاه پرداخت الکترونیکی می‌شوید. پس از تکمیل مرحله‌ی پرداخت، بلیط شما صادر می‌شود و فایل بلیط به آدرس ایمیل شما ارسال می شود و یک نسخه را هم روی سایت دریافت می کنید.  می‌توانید بعد از رزرو بلیط هواپیما از این بلیط پرینت بگیرید.
اگر توضیحات فوق جهت رزرو بلیط هواپیما برای شما کافی نیست، می توانید در سامانه آسان پرواز سیمرغ  ، بخش آموزش »»  راهنمای خرید بلیط هواپیما  ،  این مراحل را به‌ صورت تصویری و کامل مشاهده نمایید.

واحد پشتیبانی و فروش آسان پرواز سیمرغ

ممکن است در رزرو بلیط هواپیما برایتان سوالی پیش بیاید، یا در فرودگاه مشکل غیرمنتظره‌ای رخ دهد یا به دلیل شرایط آب‌وهوایی پروازتان لغو شود. حالا وقت آن است که از یک مرجع معتبر و پاسخ‌گو و متعهد درباره‌ی رزرو بلیط هواپیما یا هر مورد دیگری در این باره سوال کنید و جواب مناسبی دریافت کنید.  در هر زمان از ۲۴ ساعت شبانه‌روز برای حل مشکل پیش آمده که با واحد پشتیبانی آسان پرواز سیمرغ تماس بگیرید، کارشناسان ما آماده‌اند که به شما کمک کنند تا رزرو بلیط هواپیما در یک چشم بهم زدن برای شما صورت پذیرد.

جستجوی مطالب و مسیرهای پرواز

Generic selectors
فقط دقیقا یکسان
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
جستجو در پست
جستجو در صفحه
طبقه بندی بر اساس دسته
اطلاعیه ها
بلیط هواپیما
دانستی های پرواز
مطالب مفید

اطلاعات تماس

جهت اطلاع از قیمت لحظه ای بلیط هواپیما در مسیرهای پروازی میتوانید، از کادر "به کجا پرواز می کنید" مبدا ، مقصد و تاریخ مورد نظر را انتخاب و سپس لیست پرواز را مشاهده کرده و خرید بلیط را به صورت آنلاین انجام دهید

تلفن واحد فروش : 02188059076

تلفن واحد پشتیبانی : 09371447164

مطالب مفیداطلاعات تماس

  •    تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان الوند ، کوچه آویز

  •     تلفن فروش و پشتیبانی : 02188059076

  •     موبایل پشتیبانی 1: 09371447164

  •     موبایل پشتیبانی 2: 09905594494

  •     فکس: 02189785719

تمامی حقوق وب سایت برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016