تمامی حقوق برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016

بلیط ارزان هواپیما

بلیط ارزان هواپیما  از لحظه ای ‌که تصمیم به سفر هوایی می‌گیریم، یکی از مهم ترین مواردی است که ذهنمان را به خود درگیر میکند. در بسیاری از مواقع در جستجوی بلیط ارزان هواپیما، به مواردی برمی‌خوریم که ممکن است برایمان جالب و جدید، اما ریسک آور باشند.

بعضی از مسافرانی که سفرهای زیادی ندارند و از نرخ قیمت بلیط هواپیما، قطار، اتوبوس و کشتی خبر ندارند، از نظر آنها قیمت بلیط هواپیما، خیلی گران است و حتی برای عده ای بلیط ارزان هواپیما یک رویا به نظر می رسد که برای دست‌یابی به آن، باید با مشکلاتی مواجه شوند و بالاخره، این دسته از مسافران نگاه متفاوت ومشکوکی نسبت به قیمت بلیط هواپیما دارند.

اما بهتر است بدانید خرید ارزان بلیط هواپیما آن‌قدرها هم عجیب نیست..

سفر هوایی لوکس و آسان بهتر است یا اقتصادی ؟

آنچه واضح است این است که این‌ روزها، نرخ بلیط قطار و بلیط اتوبوس و هواپیما در مسیرهایی که فاصله‌ی زیادی از هم دارند – مثل تهران – مشهد ، تفاوت قابل توجهی با هم ندارند و اگر سرعت رسیدن به مقصد، آسایش و امنیت در هنگام سفر و خدمات مسافرتی را در نظر بگیریم، خرید بلیط هواپیما خیلی به صرفه‌تر از خرید بلیط قطار یا اتوبوس برای آن مقاصد تمام می‌شود؛ مگراین‌که واقعا نخواهیم سوارهواپیما بشویم و یا خیلی فرقی نداشته باشد که یک روزِ کامل در راه باشیم یا دو ساعت!

 درواقع مابه‌تفاوت یک‌روز کامل با دو ساعت، خیلی بیش‌تر از این‌ها ارزش دارد! بخصوص  اگر که شما شرایط پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما را داشته باشید و نرخ مناسب مسیر خود را هم پیدا کنید ،پس هم در زمان و هم در سرمایه‌تان صرفه‌جویی کرده اید..

 

بلیط ارزان هواپیما در کدام  پروازها یافت می شود ؟ پروازهای سیستمی یا چارتر؟

بلیط ارزان هواپیما در هردو پرواز سیستمی و پرواز چارتر پیدا می‌شود.

برای پیدا کردن بلیط ارزان هواپیما جهت سفرهای داخلی ، کافیست که ابتدا، یک مرجع فروش آنلاین بلیط هواپیمای معتبررا بیابید و تمام  پروازها به مقصد مورد نظرتان را جستجو کنید. تا بتوانید بلیط هواپیمای مناسب و مد نظر خود را بخرید.

اکثر مسافران گلایه می کنند که  چرا نمی‌توانند قیمت بلیط مورد نظرشان را پیدا کنند .!!

پیشنهاد میکنیم کمی صبور باشید و وقتی گزینه بلیط هواپیما را جستجو می‌کنید، فقط به  پنج نتیجه‌ی اول جستجوی خود اکتفا نکنید. زیرا بعد از آن، یکی از همان پروازها را که در ابتدای لیست جستجو آمده را انتخاب می‌کنید و در آخر به نظرتان هم بلیط را گران خریدید و دیگر به کلاس پروازی و ایرلاین هم توجه نمی‌کنید!

تنها اگر از یک مرجع معتبر فروش آنلاین بلیط هواپیما اقدام به جستجو وخرید بلیط نمایید آنگاه بلیط ارزان هواپیما هم در دستان شماست.

از دیگر مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما، این است که شما در تمام مراحل خرید بلیط هواپیما در جریان امورهستید و بلیط ارزان هواپیما را خودتان صادر می کنید و می‌توانید در هر مکان و زمانی، بلیط ارزان مورد نظر خود را بخرید.

 

بلیط ارزان هواپیما ارزانترین قیمت در میان تمام بلیط هاست ؟

لازم است بدانید که بلیط ارزان هواپیما الزاما بلیط با نرخ پایین‌تر نیست، بلکه براساس امکاناتی که قرار است  شما در طول مسیر پروازدریافت کنید، این بلیط باید قیمت مناسب‌تری داشته باشد.  بر طبق ایرلاین هوایی ، کلاس پروازی و همچنین مقصد شما، قیمت مناسب‌تری در مقایسه با سایر بلیط‌ها با همان امکانات و در خطوط هوایی دیگر دارا باشد.  در سامانه‌ی آنلاین خرید بلیط هواپیما و در تمام فرآیند خرید آنلاین بلیط هواپیما، شما میتوانید از گزینه مقایسه قیمت استفاده کنید و می‌توانید اطمینان داشته باشید که نرخ های ارایه شده در آن مسیر هوایی به شما، منصفانه‌ و مناسب اند.  اینگونه بلیط ارازن هواپیما حقیقتا معنا پیدا می‌کند. و مناسب‌ترین بلیط هواپیما برای مقصد شما و در ایرلاین و کلاس پروازی مورد نظرتان ، همان ارزان‌ترین بلیط هواپیما برای شما خواهد بود.

به این ترتیب خرید بلیط ارزان هواپیما اصلا گزینه‌ی دور از دسترس و مشکلی نیست. این امر هم در پروازهای چارتر و هم در پروازهای سیستمی، صادق است وشما میتوانید  در زمان‌های مناسب به مکان‌های مد نظرتان سفر کنید و از مزیت های بلیط ارزان هواپیما هم استفاده نمایید.

مواردی که باید در هنگام خرید بلیط ارزان هواپیما به آن توجه کرد :

همانطور که خرید از سامانه‌ای آنلاین و مورد اعتماد در خرید بلیط ارزان هواپیما اهمیت ویژه ای دارد ، به موقع خرید کردن بلیط هواپیما نیز بسیار مهم است. به عنوان مثال خرید بلیط هواپیما برای پروازهای خارجی، باید در بازه زمانی مخصوصی قبل از تاریخ مورد نظر شما برای  آن پرواز انجام گردد نه زودتر و نه دیرتر. علاوه بر زمان‌بندی مناسب در خرید بلیط هواپیما، شما باید صبر ، حوصله و دقت را درکنار هم داشته باشید تا در خرید بلیط ارزان هواپیما، همه‌ی مراحل را به آسانی طی کنید.

 

با وجود اینکه بلیط سیستمی، قیمت‌های مقطوع و مشخصی دارد اما گاهی تفاوت‌هایی هم وجود دارد و  امکان دارد در زمان‌های مختلفی بلیط سیستمی مسیر مورد نظرتان در سامانه‌ی آسان پرواز سیمرغ از پرواز چارتر هم ارزانتر باشد.

اگر کانال تلگرام  و اینستاگرام آسان پرواز سیمرغ را دنبال کرده باشید، حتما به موقع از ارزانترین قیمت بلیط هواپیما در تمامی مسیرها مطلع می شوید. همچنین شما باید در فواصل زمانی منظم، مسیر مورد نظرتان را در سامانه http://EasyFly24.ir   جستجو کنید و اطمینان داشته باشید که حتما بلیط ارزان هواپیما را پیدا خواهید کرد. به خصوص قیمت‌هایی که در سامانه‌ی آسان پرواز سیمرغ، نشان داده می شوند همان‌ قیمت هایی هستند که ایرلاین ذیربط برای قیمت بلیط هواپیما تعیین کرده است. پس میبینیم که خرید بلیط ارزان هواپیما، اصلا هم سخت نیست و تنها به کمی دقت ، صبر و حوصله نیاز دارد.

دو نکته‌ی بسیار مهم برای خرید بلیط هواپیما که تا کنون با هم بررسی کردیم:

 

– خرید آنلاین بلیط هواپیما از مرجع فروش بلیط معتبر.

– زمان بندی به موقع و مناسب

با رعایت این دو مورد، بعید به نظر میرسد که بلیط ارزان هواپیما پیدا نکنید. !!

 

در پروازهای چارتر هم شما تا می توانید بلیط ارزان هواپیما پیدا می کنید. خصوصا در زمان‌هایی که پای پرواز لحظه آخری‌ به میدان باز میشود، گاهی ممکن است بتوانید تا پنجاه درصد زیر قیمت بلیط سیستمی در همان مسیر بلیط ارزان چارتر بخرید. در پروازهای چارتر، به فروش نرفتن بلیط‌ها و خالی ماندن صندلی‌ها در هر مسیر، به ضرر چارترکننده خواهد بود، بنابراین چارتر کننده‌ها برای فروش بیشتر تلاش می کنند که تا حد امکان قیمت بلیط هواپیما را پایین بیاورند و در پروازهای چارتر، بلیط ارزان هواپیما را فقط برای پر شدن صندلی‌هایشان، بفروشند. شما هم اگر میخواهید بلیط چارتری بخرید ، باید مدام نرخ ها را چک کنید و حواس‌تان به قیمت‌ مسیر هوایی مورد نظرتان باشد، تا بالاخره بلیط ارزان هواپیما را بدست آورید.

اطلاع از کلاس‌های پروازی هم اهمیت دارد. قیمت بلیط هواپیما  نسبت به کلاس‌ پروازی مختلف، متفاوت است و برای کلاس پروازی  First Class شما نمی‌توانید بلیط ارزان هواپیما پیدا کنید! چون ویژگی این نوع از بلیط هواپیما، لوکس بودن آن است. در هر حال، به نسبت ارزان بودن بلیط هواپیما می‌توان کلاس اکونومی را در رتبه‌ی سوم و بعد از آن، کلاس بیزینس در رتبه دوم و درجه یک را به  First Class  اختصاص داد. در این سه کلاس پروازی اختلاف قیمت بلیط هواپیما بسیارزیاد است، اما باید خاطر نشان کنیم که کیفیت خدمات هم به همان اندازه اختلاف دارد.

 

به طور ۲۴ ساعته پشتیبان شما خواهیم بود

مراحل بعد از خرید بلیط هواپیما را که آن‌ها هم جزیی از خرید اینترنتی بلیط است را باید مورد توجه و ارزیابی قرار داد. زیرا خرید آنلاین بلیط هواپیما تنها گام برای خرید بلیط ارزان هواپیما نیست.

بلکه یکی از مراحل بسیار مهم در فرآیند خرید بلیط هواپیما، پشتیبانی از خرید شماست، و اگر در مواردی با مسایل و مشکلات احتمالی مواجه شوید، همراهی و پشتیبانی کارشناسان آسان پرواز سیمرغ ، طعم شیرین و آسوده خاطر خرید بلیط ارزان هواپیما را برای شما عزیزان صد چندان می‌کند.

کارشناسان پشتیبانی آسان پرواز سیمرغ ، ۲۴ ساعته آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما می باشند. شما می‌توانید با خرید بلیط ارزان هواپیما، سفری ارزان و مقرون به‌صرفه را در پیش داشته باشید، و همینطورمی‌توانید در هنگام بروز مشکلات احتمالی و غیرقابل پیش‌بینی، با کارشناسان پشتیبانی آسان پرواز سیمرغ تماس بگیرید و مطمئن باشید که آن‌ها آماده خدمت‌گزاری صادقانه به شما هستند.

جستجوی مطالب و مسیرهای پرواز

Generic selectors
فقط دقیقا یکسان
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
جستجو در پست
جستجو در صفحه
طبقه بندی بر اساس دسته
اطلاعیه ها
بلیط هواپیما
دانستی های پرواز
مطالب مفید

اطلاعات تماس

جهت اطلاع از قیمت لحظه ای بلیط هواپیما در مسیرهای پروازی میتوانید، از کادر "به کجا پرواز می کنید" مبدا ، مقصد و تاریخ مورد نظر را انتخاب و سپس لیست پرواز را مشاهده کرده و خرید بلیط را به صورت آنلاین انجام دهید

تلفن واحد فروش : 02188059076

تلفن واحد پشتیبانی : 09371447164

مطالب مفیداطلاعات تماس

  •    تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان الوند ، کوچه آویز

  •     تلفن فروش و پشتیبانی : 02188059076

  •     موبایل پشتیبانی 1: 09371447164

  •     موبایل پشتیبانی 2: 09905594494

  •     فکس: 02189785719

تمامی حقوق وب سایت برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016