تمامی حقوق برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016

لباسی برای صحبت به تمام زبان ها !!!

با یک تیشرت به تمام زبان ها صحبت کنید و راحت تر سفر کنید…

در این مطلب قصد داریم شما را بایک تیشرت شگفت انگیز آشنا کنیم، این تیشرت یک لباس معمولی نیست، و در حقیقت یکی از بزرگترین مشکلات سفرهای خارجی را حل کرده است، تیشرتی که در سفرها به جای ما حرف می زند.!

همانطور که می دانید کشورها و ایالات مختلفی در دنیا وجود دارد، که پر از جاذبه های گردشگری شگفت انگیز هست که آدم نمی تونه از خیر دیدنشون بگذره.


حالا تصور کنید، هر کدام از این کشورها، خودشون تعدادی شهر دارن که مردم اون شهرها با لهجه های مختلفی صحبت می کنند. اگر شما یک مسافر باشید که قصد دارید به یک کشور خارجی، که زبانشان را هم بلد نیستید سفر کنید و در مواقعی شاید بدون تور !!! حتما با مشکلات بسیاری مواجه خواهید شد.
درسته که انگلیسی یه زبان بین المللی است، و اگر زبان انگلیسی شما هم خوب باشه، می تونید در سفر بهتر ارتباط برقرار کنید، اما برای ارتباط برقرار کردن باید کسی را پیدا کنید که بتونه با شما انگلیسی صحبت کنه. علاوه بر این، اکثر مردم محلی به زبان انگلیسی تسلط ندارند، و اگر نتوانید کسی را پیدا کنید که زبان شما را متوجه شود، با مشکل بزرگی درگیر می شوید. حتی برای امورکوچک ، مثل غذا خوردن و پیدا کردن جایی برای اقامت هم دچار مشکل خواهید شد.


تصور کنید در جایی باشید که، مردم آن زبان شما را بلد نباشند، اولین راه چاره ای که برای ارتباط برقرار کردن، به ذهنتون می رسه چیه؟ شاید اولین کار این باشه که منظورتون رو با حرکات پانتومیم انجام نشان بدهید، به امید اینکه طرف مقابل متوجه بشه ، وقتی از پانتومیم نا امید شدید، اگر خوش شانس باشید و کاغذ و قلم در دسترس باشه، میتوانید با کشیدن تصویر چیزی که می خواهید، دیگران رو متوجه منظورتون کنید. و دقیقا همین ایده ی نقاشی کشیدن، جرقه ای برای خلاقیت دو جوان خلاق سوئیسی شد، تا با طراحی و تولید تیشرت مخصوص ارتباط در سفر، راه چاره ای برای ارتباط برقرار کردن با محلی ها در سفرهای خارجی پیدا کنند.
با این تیشرت، می توانید یک نوع ارتباط آیکونی و تصویری با محلی ها برقرار کنید. روی این تی شرت پر شده از ۴۰ آیکون جهانی که، که مهمترین علائم مورد نیاز در سفر هستد، و بسیار راحت می توانید منظورتون رو به دیگران برسانید. فقط کافیه به علامت مخصوص روی لباستون اشاره کنید.

اگر تصمیم دارید به کشوری سفر کنید که با زبان مردم آن آشنایی ندارید، فکر خوبیه که بعد از خرید بلیط هواپیما ، از این تیشرت ها یکی برای خودتون بخرید و دیگر برقراری ارتباط تون در سفر نباشید، و با خیال راحت تری سفر کنید.

جستجوی مطالب و مسیرهای پرواز

Generic selectors
فقط دقیقا یکسان
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
جستجو در پست
جستجو در صفحه
طبقه بندی بر اساس دسته
اطلاعیه ها
بلیط هواپیما
دانستی های پرواز
مطالب مفید

اطلاعات تماس

جهت اطلاع از قیمت لحظه ای بلیط هواپیما در مسیرهای پروازی میتوانید، از کادر "به کجا پرواز می کنید" مبدا ، مقصد و تاریخ مورد نظر را انتخاب و سپس لیست پرواز را مشاهده کرده و خرید بلیط را به صورت آنلاین انجام دهید

تلفن واحد فروش : 02188059076

تلفن واحد پشتیبانی : 09371447164

مطالب مفیداطلاعات تماس

  •    تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان الوند ، کوچه آویز

  •     تلفن فروش و پشتیبانی : 02188059076

  •     موبایل پشتیبانی 1: 09371447164

  •     موبایل پشتیبانی 2: 09905594494

  •     فکس: 02189785719

تمامی حقوق وب سایت برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016