تمامی حقوق برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016

چند راهکار برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل

بلیط هواپیما را اینترنتی بخرید و اینترنتی هتل رزرو کنید. مواقعی بوده که مسافران فقط با ۲۰ هزار تومان بلیط هواپیما تهران به کیش و فقط با ۴۰ هزار تومان ، پرواز از استانبول به تهران خریده‌اند و با شبی ۳۰ هزار تومان یک هتل خوب در استانبول رزرو کرده اند. این موارد یک خوش‌شانسی ساده یا یک اتفاق نیست؛ راه‌هایی وجود داد تا بلیط هواپیما یا هتل ارزان پیدا کنید. در این مقاله به این موارد اشاره میکنیم …

۱. آنلاین و اینترنتی خرید کنید

زمانی که آنلاین خرید می‌کنید، این امکان را دارید که تمام گزینه‌های موجود را ببینید و با هم مقایسه کنید. گاهی اوقات در هنگام خرید اینترنتی بلیط هواپیما، متوجه می‌شوید اگر تاریخ سفرتان را یک روز جابه‌جا کنید، می‌توانید هزینه‌هایتان را کمتر کنید. خرید آنلاین بلیط هواپیما ، به‌جز به‌صرفه‌تر بودن از نظر هزینه، این مزیت را دارد که گزینه‌های انتخاب شما بیشتر می‌شود؛ در این صورت می‌توانید در همان تاریخ موردنظرتان، پروازهایی با ساعت‌های مختلف، با ایرلاین‌ها و امکانات مختلف ببینید و از میان آنها ، مناسب ترین گزینه برای خرید بلیط هواپیما را انتخاب کنید.

۲. گاهی زودتر از زمان سفر خرید کنید

این کار می‌تواند هزینه‌تان را به نصف برساند. در سفرهای خارجی از حدود حداقل یک ماه قبل بلیط هواپیما بخرید؛ اما مناسب ترین زمان خرید بلیط هواپیما ۲ الی ۳ ماه قبل از سفر است. همچنین برای خرید بلیط هواپیما پروازهای داخلی از ۱ ماه تا ۳ هفته قبل از تاریخ سفر اقدام نمایید. البته گاهی بلیط چارتر از بلیط سیستمی ارزان‌تر است، اما نه همیشه. گاهی اوقات ممکن است قیمت بلیط هواپیما چارتر که فقط در روزهای نزدیک به سفر قابل خریداری است، در لحظه آخر، نصف قیمت اصلی‌ آن باشد، اما گاهی ممکن است مجبور باشید دو برابر هزینه اصلی قیمت بلیط هواپیما را پرداخت کنید. پس بهتر است با این پیش‌زمینه که بلیط هواپیما در لحظه آخر ارزان‌تر است، خرید بلیط را به تاخیر نیندازید.

۳. پروازهایی که توقف دارند را بخرید

در پروازهای خارجی ، آنهایی که با توقف بیشتر هستند را بخرید، با پروازهایی که توقفشان ویزای ترانزیت نمی‌خواهد یا با کلاس پروازی سفر کنید که قیمتش کمتر است. حسن این نوع از پروازها این است که اگر در کشورهای بدون ویزا متوقف شوند، می‌توانید در طول چند ساعت توقف ،‌ آن شهر را بگردید و از این توقف نیز استفاده کنید.

۴. بلیط هواپیما را با ساعت‌ پروازی متفاوت و غیر معمول تر بخرید

برای خرید بلیط هواپیما، نکته مورد توجه ساعت پرواز است. اگر محدودیت زمانی ندارید ، می‌توانید برای اینکه قیمت بلیط هواپیما کمتر شود، پروازهایی را بخرید که در ساعت‌های غیرمعمول‌تر حرکت می‌کنند؛ مثلا پروازهایی که بعدازظهر به مقصد می‌رسند،یا پروازهای نیمه شب که ارزان‌تر هستند.

۵. هتل‌های تخفیف‌دار رزرو کنید.

گاهی بعضی از هتل‌ها در تاریخ‌های مشخصی، برای رزرو‌ آنلاین اتاق‌هایشان تخفیف‌های ویژه و ؛ اما معمولا تاریخ‌های مشخصی نیستند و فقط با جستجوی بیشتر متوجه تخفیف می‌شوید.

۶. بلیط هواپیما چارتر بخرید

برای تاریخ‌ها و مسیرهای کم‌طرفدار، یکی دو روز قبل از سفر ، یا حتی روز پرواز، می‌توانید بلیط چارتر را خیلی ارزان‌تر پیدا کنید. اما گاهی در تعطیلات و تاریخ‌های پر سفر، ممکن است بلیط چارتر را گرانتر پیدا کنید و مجبور به پرداخت وجه بیشتری باشید، به همین دلیل این مورد مطمئن‌ترین راه کاهش هزینه سفر نیست.

۷. با سرعت تصمیم بگیرید

وقتی یک بلیط با قیمت خیلی عالی و فوق ارزان پیدا می‌کنید، سریع تصمیم بگیرید،‌ چون هنگام خرید اینترنتی شما به انباره‌ای دسترسی دارید که بسیاری از آدم‌های دنیا هم در لحظه به آن دسترسی دارند و اگر کمی تعلل کنید، می‌توانند زودتر از شما آن را بخرند.

شما برای رزرو بلیط هواپیما تنها کافیست با جستجوی بلیط هواپیما در سامانه آنلاین آسان پرواز ۲۴ دات آی آر ، اطمینان داشته باشید که هیچ پروازی را در مسیر آسمان ایران از دست نمی دهید.
آسان پرواز ۲۴ دات آی آر برای خرید بلیط چارتر، مطمئن‌ترین انتخاب است، زیرا استرداد سریع و آنی پروازهای لغو یا کنسل شده را ضمانت می‌کند و شما با آسودگی خیال و اطمینان کامل می توانید خرید بلیط هواپیما را در کمتر از ۵ دقیقه انجام دهید.

جستجوی مطالب و مسیرهای پرواز

Generic selectors
فقط دقیقا یکسان
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
جستجو در پست
جستجو در صفحه
طبقه بندی بر اساس دسته
اطلاعیه ها
بلیط هواپیما
دانستی های پرواز
مطالب مفید

اطلاعات تماس

جهت اطلاع از قیمت لحظه ای بلیط هواپیما در مسیرهای پروازی میتوانید، از کادر "به کجا پرواز می کنید" مبدا ، مقصد و تاریخ مورد نظر را انتخاب و سپس لیست پرواز را مشاهده کرده و خرید بلیط را به صورت آنلاین انجام دهید

تلفن واحد فروش : 02188059076

تلفن واحد پشتیبانی : 09371447164

مطالب مفیداطلاعات تماس

  •    تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان الوند ، کوچه آویز

  •     تلفن فروش و پشتیبانی : 02188059076

  •     موبایل پشتیبانی 1: 09371447164

  •     موبایل پشتیبانی 2: 09905594494

  •     فکس: 02189785719

تمامی حقوق وب سایت برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016