تمامی حقوق برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016

قبل از مسافرت این نکات را بخوانید!

هنگامی که قصد سفر به مکان هایی را دارید که با محل زندگی شما تفاوت بسیاری دارند، باید بدانید که چطور خودتان را با شرایط هماهنگ سازید.
در این مقاله لیست مواردی که باید قبل از سفر بدانید را در اختیارتان می گذاریم..

تاکسی
در بیرون از فرودگاه ، تاکسی کرایه کنید، نه از افرادی که در فرودگاه به شما پیشنهاد تاکسی میدهند. حتی بهتر است کمی دورتر از فرودگاه تاکسی بگیرید و کرایه کمتری بپردازید زیرا تاکسی های بیرون فرودگاه مجبور به پرداخت ورودی فرودگاه نیستند. یا میتوانید از تاکسی های تلفنی استفاده نمایید.
مسیر را چندین بار به راننده یادآوری کنید ، و تصور نکنید که راننده تاکسی ، مقصد شما را میداند.!
بر طبق قوانین مسافربری، وقتی هر دو طرف ، راننده و مسافر، قبل از ورود به خودرو بر سر قیمت به توافق برسند، هیچ یک از طرفین نمیتوانند قیمت را در طول مسیر تغییر دهند و بعد از سوار شدن نه شما و نه راننده حق تغییر قیمت را ندارید.
اگر بر حسب اتفاق میان شما و راننده مشاجره پیش آمد، با پلیس تماس بگیرید و منتظر شوید. بیشتر راننده ها از پلیس میترسند و به محض شنیدن اسم پلیس، قوانین را رعایت می کنند.

فرهنگ
مفهوم حریم شخصی در کشورهای مختلف متفاوت است. و شما باید خود را با فرهنگ آن کشور تطبیق دهید.
به طور مثال باید در مقابل دود سیگار تحمل خود را بالا ببرید. در برخی از کشورها هنوز مبارزات بر ضد سیگار انجام نگرفته است.
هیچ گاه بدون اجازه گرفتن، از دیگران عکس نگیرید. و حتی تعجب نکنید اگر آنها اجازه عکس گرفتن به شما ندادند.! در اکثر فرهنگ ها در کشورهای مختلف با این مسئله راحت برخورد نمی کنند.
هرگز به جنس مخالف دست نزنید. یا در اتوبوس و مترو در نزدیکی آنها ننشینید. در صورت نیاز اگر سوالی دارید از همجنس خود بپرسید.
یادتان باشد که با انگشت به کسی اشاره نکنید و یا سر شخصی را لمس نکنید. در چندین فرهنگ این کار بی احترامی بزرگی به حساب می آید.

امنیت
به خاطر داشته باشید، متاسفانه پلیس همیشه دوست شما نیست.!
در اکثر کشورهای دنیا اگر رشوه بدهید، با شما دوست خواهند شد.! نگرا نباشید اما از این مسئله آگاه باشید.
در صورتی که شخصی به بهانه کمک و راهنمایی کردن شما را دنبال می کند، سعی کنید به طرزی مودبانه او را متوقف کنید و بگویید که نیاز به کمک ندارید.
در مورد ویزا و مسائل مهاجرتی ، تجربه شما در هر کشوری متغیر خواهد بود. قوانین در بیشتر نقاط دنیا انعطاف پذیر هستند و گاه به نفع شما و گاه به ضرر شما خواهد بود.

سیاست
اگر در مورد سیاست های کشور شما سوال پرسیدند به آنها پاسخ بدهید. مردم نواحی مختلف دنیا اغلب کنجکاو هستند که بدانند قوانین چطور بر زندگی مردم دیگر کشورها در مایل ها آن طرف تر تاثیر گذار است.
همیشه به یاد داشته باشید که اقدامات دولتی و باورهای فردی یکسان نیستند و مردم آن کشور ممکن است با قوانین مخالف باشند.
مهم نیست با چه کسی صحبت می کنید، در هر صورت نکته منفی در رابطه با دولت آن کشور نگویید. گتهی امکان دارد خبرچین هایی در بین شما باشند که بخواهند از شما اعترافاتی بگیرند و در نهایت شما را مجرم جلوه دهند.

سفر به نواحی مختلف دنیا شگفت انگیز است و قطعا به هر جایی که سفر کنید، یک چالش جدید برای شما خواهد بود و استفاده از نکات این لیست میتواند شروع خوبی برای شما باشد.
برای رزرو بلیط هواپیما هم اکنون با ما تماس بگیرید.

جستجوی مطالب و مسیرهای پرواز

Generic selectors
فقط دقیقا یکسان
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
جستجو در پست
جستجو در صفحه
طبقه بندی بر اساس دسته
اطلاعیه ها
بلیط هواپیما
دانستی های پرواز
مطالب مفید

اطلاعات تماس

جهت اطلاع از قیمت لحظه ای بلیط هواپیما در مسیرهای پروازی میتوانید، از کادر "به کجا پرواز می کنید" مبدا ، مقصد و تاریخ مورد نظر را انتخاب و سپس لیست پرواز را مشاهده کرده و خرید بلیط را به صورت آنلاین انجام دهید

تلفن واحد فروش : 02188059076

تلفن واحد پشتیبانی : 09371447164

مطالب مفیداطلاعات تماس

  •    تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان الوند ، کوچه آویز

  •     تلفن فروش و پشتیبانی : 02188059076

  •     موبایل پشتیبانی 1: 09371447164

  •     موبایل پشتیبانی 2: 09905594494

  •     فکس: 02189785719

تمامی حقوق وب سایت برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016