تمامی حقوق برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016

چطور و چگونه بلیط لحظه آخری بخریم !

پروازهای ارزان قیمت لحظه آخری، با توجه به مقصد مورد نظر و زمان سفر ، متفاوت است.. برخی از سایت های فروش ، دفاتر خدمات مسافرتی و مجلات ویژه هستند که به رزرو پروازهای لحظه آخری اختصاص داده شده اند. بهترین و مناسب ترین کار این است که بلیط هواپیما را زودتر رزرو کنید اما اگر قصد دارید در خرید بلیط هواپیما صرفه جویی کرده باشید، می توانید با توجه به بازه زمانی سفر از پروازهای لحظه آخری استفاده کنید..پروازهای ارزان قیمت لحظه آخری، با توجه به مقصد مورد نظر و زمان سفر ، متفاوت است.. برخی از سایت های فروش ، دفاتر خدمات مسافرتی و مجلات ویژه هستند که به رزرو پروازهای لحظه آخری اختصاص داده شده اند. بهترین و مناسب ترین کار این است که بلیط هواپیما را زودتر رزرو کنید اما اگر قصد دارید در خرید بلیط هواپیما صرفه جویی کرده باشید، می توانید با توجه به بازه زمانی سفر از پروازهای لحظه آخری استفاده کنید..با ما همراه باشید تا به این سوال شما پاسخی مناسب داده شود ..
چگونه بلیط لحظه آخری بخریم ؟!

۱. قیمت بلیط هواپیما در وبسایت ایرلاین ها، وبسایتهای فروش و آژانسهای هواپیمایی مختلف مقایسه کنید!

خرید بلیط هواپیما به طور مستقیم از یک ایرلاین خاص، همیشه ارزانترین خرید بلیط برای شما نخواهد بود. پس بهتر است که قیمت چند آژانس و ایرلاین های مختلف را با هم مقایسه کنید.

۲. خبرنامه ایرلاین ها، وبسایت های ویژه پروازهای چارتر و لحظه آخری، و یا قسمت پروازهای روزنامه ها رو چک کنید!

 شما گاهی این شانس را دارید که در خرید بلیط هواپیما در لحظات آخر صرفه جویی کنید، زیرا بعضی از چارتر کننده ها یا ایرلاین ها که تمام بلیط های خود را نفروخته اند،  در لحظه آخر تخفیف ی دهند.

۳. سعی کنید در ساعاتی که مردم کمتر به سفر می روند، بلیط هواپیما رزرو کنید!

اغلب روزهای تعطیل و اخر هفته ، بیشترین حجم مسافرت مردم است، بنابراین سعی کنید جهت رزرو بلیط هواپیما خلوت ترین روزهای هفته را انتخاب نمایید.

۴. بیشتر ایرلاین هایی را که تخفیف دارند را انتخاب کنید!

بعضی از شرکت های هواپیمایی بلیط ارزان و تخفیف دار میفروشند اما در ازای آن هزینه اضافی بایت چک کردن چمدان ها، غذا و نوشیدنی و پذیرایی دریافت می کنند.

۵.پیشنهاد بلیط لحظه آخری بدهید !

در بعضی از وبسایتها شما می توانید یک درخواست برای مقصد مورد نظرتون در تاریخی که میخواهید، بنویسید.. اگر با پیشنهاد شما موافقت شود به شما یک پرواز ارزان قیمت در زمان مورد نظرتون معرفی میشه.. به یاد داشته باشید که شما هم باید در برنامه ریزی هاتون انعطاف پذیر باشید تا بتوانید بلیط لحظه آخری ارزان پیدا کنید. به هر حال همه چیز با هم امکان پذیر نخواهد بود!!

جستجوی مطالب و مسیرهای پرواز

Generic selectors
فقط دقیقا یکسان
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
جستجو در پست
جستجو در صفحه
طبقه بندی بر اساس دسته
اطلاعیه ها
بلیط هواپیما
دانستی های پرواز
مطالب مفید

اطلاعات تماس

جهت اطلاع از قیمت لحظه ای بلیط هواپیما در مسیرهای پروازی میتوانید، از کادر "به کجا پرواز می کنید" مبدا ، مقصد و تاریخ مورد نظر را انتخاب و سپس لیست پرواز را مشاهده کرده و خرید بلیط را به صورت آنلاین انجام دهید

تلفن واحد فروش : 02188059076

تلفن واحد پشتیبانی : 09371447164

مطالب مفیداطلاعات تماس

  •    تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان الوند ، کوچه آویز

  •     تلفن فروش و پشتیبانی : 02188059076

  •     موبایل پشتیبانی 1: 09371447164

  •     موبایل پشتیبانی 2: 09905594494

  •     فکس: 02189785719

تمامی حقوق وب سایت برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016