تمامی حقوق برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016

آغاز پرواز تهران به نوشهر بعد از ۲۲ سال

شرکت هواپیمایی ایران ایر قرار است روز جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ حوالی ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه از فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران پرواز کند و حدود ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه در فرودگاه نوشهر به زمین بنشیند.
بنا به گفته مدیر فرودگاه نوشهر این هواپیما متغلق به ایران ایر که از نوع ‘ای تی آر’ ۷۲ نفره است، حوالی ساعت ۱۱ و ۵۰ دقیقه فرودگاه نوشهر را به مقصد فرودگاه مهرآباد ترک خواهد کرد.
پرواز ایران ایر در مسیر تهران به نوشهر و نوشهر به تهران در روزهای جمعه و شنبه هر هفته برنامه ریزی شده است.
هواپیمایی ایران ایر از سال ۷۴ پروازهایش در این مسیر را قطع کرد.
شرکت هواپیمائی جمهوری اسلامی ایران ۲ ماه پس از اجرایی شدن برجام برای خرید ۱۰۰ فروند هواپیمای جدید با شرکت چند ملیتی ایرباس قرارداد بست.
نخستین فروند از هواپیماهای ۳۲۱ خریداری شده از شرکت ایرباس اواخر دی ماه ۱۳۹۵ وارد ناوگان هوایی ایران شد. اسفند ماه پارسال هم یک فروند هواپیمای ۳۳۰ و همچنین فروردین ماه امسال هم یک فروند از هواپیماهای خریداری شده از ایرباس وارد کشور ایران شد تا در مسیرهای داخلی و بین المللی به کار گرفته شوند.
شرکت هواپیمایی ایران ایر ، در اردیبهشت ماه سال جاری در پی لغو تحریم های هسته ای، اقدام به خریداری حدود ۲۰ فروند هواپیمای مدل ای تی آر ۷۲ نفره کرد تا در مسیرهای کوتاه داخلی از آنها استفاده کند. این نوع هواپیما دو موتوره توانایی طی مسافت ۱۵۰۰ تا ۱۶۰۰ کیلومتر را دارد و می تواند در پروازهای داخلی در مسیرهای میان فرودگاه های کوچک ایران مورد استفاده قرار گیرد.
به همین جهت ایران ایر هم قصد دارد از این هواپیماها برای پرواز به فرودگاه های نزدیک استفاده نماید. که از جمله این فرودگاه ها ، فرودگاه نوشهر است و برقراری پرواز تهران نوشهر و نوشهر تهران .
فرودگاه نوشهر یکی از دو فرودگاه غرب مازندران است که هم اکنون در تمامی روزهای هفته در مسیر رفت و برگشت نوشهر به مشهد و نوشهر به تهران پرواز دارد.
بیشتر پروازها در مسیرهای پروازی فرودگاه نوشهر را شرکت هواپیمایی آسمان بر عهده دارد.

جستجوی مطالب و مسیرهای پرواز

Generic selectors
فقط دقیقا یکسان
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
جستجو در پست
جستجو در صفحه
طبقه بندی بر اساس دسته
اطلاعیه ها
بلیط هواپیما
دانستی های پرواز
مطالب مفید

اطلاعات تماس

جهت اطلاع از قیمت لحظه ای بلیط هواپیما در مسیرهای پروازی میتوانید، از کادر "به کجا پرواز می کنید" مبدا ، مقصد و تاریخ مورد نظر را انتخاب و سپس لیست پرواز را مشاهده کرده و خرید بلیط را به صورت آنلاین انجام دهید

تلفن واحد فروش : 02188059076

تلفن واحد پشتیبانی : 09371447164

مطالب مفیداطلاعات تماس

  •    تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان الوند ، کوچه آویز

  •     تلفن فروش و پشتیبانی : 02188059076

  •     موبایل پشتیبانی 1: 09371447164

  •     موبایل پشتیبانی 2: 09905594494

  •     فکس: 02189785719

تمامی حقوق وب سایت برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016