تمامی حقوق برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016

چارتر ٧٢۴ چیست؟

چارتر ۷۲۴
اگر شما هنگام خرید بلیط ارزان هواپیما ، در سایت های فروش اینترنتی بلیط هواپیما جستجو کرده باشید ، حتما با نام چارتر ۷۲۴ برخورد کرده اید، و برای شما آشناست.
آیا تا به حال از خودتان پرسیده اید که چارتر ۷۲۴ یعنی چه؟
با ما همراه باشید تا درباره بلیط چارتر و چارتر۷۲۴ در این مطلب بیشتر آشنا شوید.

یکی از مهمترین دغدغه های سفر خرید بلیط هواپیما است.شما با کمی جستجو در اینترنت، با قیمت های متفاوت بلیط هواپیما روبرو میشوید.
به طور کلی دو نوع بلیط هواپیما داریم : بلیط سیستمی و بلیط چارتری.
بلیط هواپیما سیستمی قیمت های ثابتی دارن، با تعدادی مزایا، مانند اینکه برای بلیط های سیستمی امکان استرداد بلیط وجود دارد، که با کسر مبلغی طبق تعرفه ایرلاین بلیط کنسل می شود، تخفیف ۵۰ درصدی یا نیم بها برای کودک بین ۲ تا ۱۲ سال، که توسط ایرلاین های مختلف ارائه میشوند. مهمترین مزیتی که بلیط های چارتری دارند، این است که قیمت بلیط چارتر می تواند متغیر باشد و شما بتوانید بلیط های ارزان تری پیدا کنید.
آیا می دانید که چه چیزی باعث میشود که قیمت بلیط چارتری، گاهی اوقات بسیار پایین بیاید و شما چطور میتوانید بلیط چارتر زیر قیمت پیدا کنین.!

بلیط چارتر
در (ایام تعطیلات) و به نوعی زمان پیک سفر، زمانی که عده ای از مردم تصمیم میگیرند که دغدغه ها و روزمرگی ها را برای مدتی رها کنند و به سفر بروند، دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری ، خطوط هواپیمایی پر تردد را پیش خرید می کنند. به طوری که برای یک مدت زمان محدود، و یا کل سال هر تعداد از صندلی های پرواز را می توانند اجاره کنند. آژانس های هواپیمایی، بلیط این صندلی های پیش خرید شده را می توانند به هر قیمتی که دوست دارند بفروشند. به همین علت بلیط چارتر در زمان های متفاوت قیمت های متفاوتی دارد.
آیا می دانید چه زمانی می توانید بلیط چارتر زیر قیمت پیدا کنید؟
در مواقعی که مردم زیاد سفر می کنن و به نوعی زمان پیک سفر هست. معمولا قیمت بلیط های چارتر نسبت به بلیط های سیستمی بالاتر است و درصد شانس شما برای خرید بلیط چارتر زیر قیمت کم می شود. بهترین و مناسب ترین زمان برای خرید بلیط چارتر ارزان ، زمانی است که تقاضای سفر کم میشود، و هواپیمایی که صندلی هایش توسط آژانس هواپیمایی چارتر شده مجبور است با تعدادی صندلی خالی پرواز کند. که در این مواقع، آژانس های هواپیمایی برای اینکه متضرر نشوند، قیمت بلیط های چارتر را کاهش میدهند. این کاهش قیمت و ارزان شدن بلیط ها هر اندازه به روز پرواز نزدیک میشویم، افزایش پیدا می کند و شما می توانید چند ساعت به پرواز مانده بلیط چارتر زیر قیمت پیدا کنید.

چارتر ۷۲۴
چارتر ۷۲۴، از کلمه چارتر، عدد ۷ و عدد ۲۴، تشکیل شده است. این کلمه در کنار هم این مفهوم را به شما به عنوان مسافر می رساند که در واقع خدمات فروش بلیط چارتر ، در هر زمانی از ۲۴ ساعت شبانه روز و در ۷ روز هفته که شما قصد سفر داشته باشید، حتی در روزهای تعطیل و جمعه، خدمات رسانی به شما انجام میشود. و خیلی راحت می توانید خرید اینترنتی بلیط هواپیما را ، از سایت های معتبر فروش و صدور بلیت چارتر هواپیما انجام دهید.
چرا از آسان پرواز سیمرغ بلیط چارتر و لحظه آخری بخرید؟
بلیط چارتر و لحظه آخری سایت آسان پرواز ۲۴ دات آی آر، نسبت به سایر وبسایتهای مشابه کاملتر است و مناسب ترین قیمت را به مسافران، نمایش می دهد. لذا برای مسافران کثیر السفر دارای طرح های تخفیفی و متنوعی است. تنها کافیست وارد سایت شده، مبدا و مقصد سفر را وارد کنین، و بلیط هواپیما مقصد دلخواه تان را پیدا کنید.
از سوی دیگر شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما و یا مشاوره سفر با کارشناسان ما در بخش فروش و پشتیبانی در تماس باشید.

جستجوی مطالب و مسیرهای پرواز

Generic selectors
فقط دقیقا یکسان
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
جستجو در پست
جستجو در صفحه
طبقه بندی بر اساس دسته
اطلاعیه ها
بلیط هواپیما
دانستی های پرواز
مطالب مفید

اطلاعات تماس

جهت اطلاع از قیمت لحظه ای بلیط هواپیما در مسیرهای پروازی میتوانید، از کادر "به کجا پرواز می کنید" مبدا ، مقصد و تاریخ مورد نظر را انتخاب و سپس لیست پرواز را مشاهده کرده و خرید بلیط را به صورت آنلاین انجام دهید

تلفن واحد فروش : 02188059076

تلفن واحد پشتیبانی : 09371447164

مطالب مفیداطلاعات تماس

  •    تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان الوند ، کوچه آویز

  •     تلفن فروش و پشتیبانی : 02188059076

  •     موبایل پشتیبانی 1: 09371447164

  •     موبایل پشتیبانی 2: 09905594494

  •     فکس: 02189785719

تمامی حقوق وب سایت برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016