تمامی حقوق برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016

چارتر زیر قیمت

شاید فکر میکنید تمام سفر های هوایی مثل هم هستند و تفاوتی با هم ندارند، اما باید بدانید که اینگونه نیست.
در این مقاله راجع به این تفاوت ها برایتان توضیح می دهیم.

هنگامی که برای یک سفر هوایی به دنبال بلیط هواپیما هستید زمان جستجو در سایت های مختلف فروش اینترنتی بلیط هواپیما ، با اصطلاحات بلیط سیستمی هواپیما و بلیط چارتر هواپیما روبرو شده اید. ممکن است گاهی اوقات بدون اینکه تفاوت این دو نوع بلیط هواپیما را بدانید، بلیط خود را خریداری کردید و به سفر رفتید. در این مطلب قصد داریم بگوییم منظور از این اصطلاحات در خرید بلیط هواپیما ، چیست و چه تفاوتی باهم دارند؟ از این پس با آگاهی بیشتری می توانید بلیط چارتر بخرید.

انواع بلیط هواپیما :

بلیط سیستمی هواپیما : بلیط سیستمی در مسیرهای مشخص شده قیمت ثابت دارد ، و فرقی نمی کند که شما چند روز و یا چند ساعت قبل از سفر بخواهید بلیط بخرید، قیمت بلیط همیشه ثابت است و تنها بر اساس کلاس پرواز تغییر می کند.
بلیط های سیستمی به سه دسته تقسیم میشوند:
بزرگتر از ۱۲ سال – بزرگسال Adualt
بین ۲تا ۱۲ سال – کودک child : ۵۰ درصد تخفیف به این دسته تعلق میگیره که جزو کودک ۲ تا ۱۲ ساله هستند.
کوچکتر از ۲ سال -نوزاد infant: به کودکان زیر ۲سال ، بیمه پروازی تعلق میگیرد.

قیمت بلیط سیستمی و قوانین استرداد و باطل شدن را سازمان هواپیمایی کشوری تصویب میکند. اگر بخواهید زمان بلیط های سیستمی رو تغییر بدهید، و یا کنسل کنید می توانید با کسر خسارت تعیین شده، از طرف سازمان هواپیمایی بلیط رو کنسل نمایید.

بلیط چارتر هواپیما :اگر یک ارگان یا آژانس هواپیمایی تمام یا تعدادی از صندلی های پرواز را پیش خرید کرده باشند در این صورت مسئولیت تکمیل ظرفیت هواپیما با آژانس چارتر کننده است.

آژانس چارتر کننده اصلی ، می تواند این صندلی ها را با هر قیمتی که بخواد، به مسافر ها بفروشد. به همین دلیل است که قیمت بلیط های چارتر قابل تغییر است. اگر در جستجوی بلیط چارتر زیر قیمت برای سفر خود هستید، باید بدانید که هر چقدر به تاریخ پرواز نزدیکتر شوید، چارتر کننده ها قیمت بلیط های چارتر را با توجه به زمان پرواز پایین تر می آورد. اگر خوش شانس باشید، میتوانید با بلیط چارتر زیرقیمت یک سفر هوایی ارزان و عالی را تجربه کنید.
البته معایبی هم برای این بلیط های چاتر وجود دارد. بلیط چارتر برای کودک زیر۱۲ سال تخفیف ندارد و برای کودک دوسال به بالا هزینه بلیط رو باید به صورت کامل بپردازید. ضمنا امکان تغییر تاریخ، یا کنسل کردن بلیط چارتر وجود ندارد.

زمان مناسبی که شما میتوانید بلیط چارتر زیر قیمت پیدا کنید، در مدت زمانی است که تقاضای سفر کم تر از قبل میشود ، مثل اواخر ماه اسفند که اکثر مردم مشغول و سرگرم کارهای عید و خرید سال نو هستد، یا در ماه های اردیبهشت و خرداد که اغلب مردم در تعطیلات نوروز به سفر رفته و بازگشته اند، شما می توانید با جستجو کردن در سایت های گردشگری و خرید بلیط هواپیما به آسانی بلیط چارتر زیر قیمت پیدا کنید.
آسان پرواز ۲۴ دات کام برای تمام مسیرهای هوایی داخلی و خارجی ، پروازهای روزانه تمامی ایرلاین ها ، قیمت‌های متفاوتی دارد. فرقی ندارد که شما به دنبال خرید بلیط چارتر باشید، یا بلیط سیستمی ، در جستجوی بلیط هواپیما برای یک ماه بعد باشید یا برای چند ساعت بعد! تنها با چند کلیک ساده می توانید بلیط خودتون رو تهیه کنید و به هر جا که دلتان می خواهد سفر کنید.

جستجوی مطالب و مسیرهای پرواز

Generic selectors
فقط دقیقا یکسان
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
جستجو در پست
جستجو در صفحه
طبقه بندی بر اساس دسته
اطلاعیه ها
بلیط هواپیما
دانستی های پرواز
مطالب مفید

اطلاعات تماس

جهت اطلاع از قیمت لحظه ای بلیط هواپیما در مسیرهای پروازی میتوانید، از کادر "به کجا پرواز می کنید" مبدا ، مقصد و تاریخ مورد نظر را انتخاب و سپس لیست پرواز را مشاهده کرده و خرید بلیط را به صورت آنلاین انجام دهید

تلفن واحد فروش : 02188059076

تلفن واحد پشتیبانی : 09371447164

مطالب مفیداطلاعات تماس

  •    تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان الوند ، کوچه آویز

  •     تلفن فروش و پشتیبانی : 02188059076

  •     موبایل پشتیبانی 1: 09371447164

  •     موبایل پشتیبانی 2: 09905594494

  •     فکس: 02189785719

تمامی حقوق وب سایت برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016