تمامی حقوق برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016

هواپیمایی سپهران

هواپیمایی سپهران
حدود یک سال بود که زمزمه‌های تأسیس یک ایرلاین جدید به نام «سپهران» بر سر زبان‌ها می چرخید. تعداد بسیاری از فارغ‌التحصیلان رشته‌های هوانوردی : مهندسی و تعمیرات، خلبان، مهمانداری، دیسپچر و غیره چشم امید به تاسیس این شرکت هواپیمایی جدید دوخته بودند تا شاید با اخذ مجوزهای لازم این ایرلاین شیرازی ، مشغول به کار در این هواپیمایی جدید شوند.
تعداد سه فروند هواپیمای بوئینگ کلاسیک ۵۰۰-۷۳۷ و یک دورنیر ۳۵ نفره در فرودگاه شهید دستغیب شیراز مدت زیادی به عنوان سوژه عکاسان هوانوردی بود و رفته رفته امید به اشتغال در این ایرلاین کمرنگ‌ می‌شد تا سرانجام در بهمن ماه ۱۳۹۴ با انتصاب مدیر عامل جدید و قائم مقام او ، روند دریافت مجوزهای هواپیمایی سپهران در مسیر جدیدی قرار گرفت.
مدیرعامل جدید در اسفند ۱۳۹۴ ، توانست موافقت اصولی سپهران را از اداره استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری دریافت کند و خوشبختانه نخستین گام برای پایه ریزی این ایرلاین جهت اخذ مجوز بهره‌برداری هوایی برداشته شد.
در ۲۰ تیر ماه ۱۳۹۵ با صدور مجوز بهره برداری هوایی به امضای رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، استان فارس نیز صاحب یک ایرلاین بومی شد.
اولین پرواز برنامه‌اى هواپیمایى سپهران از شیراز به مشهد مقدس انجام شد..
با شروع پروازهای سپهران تنها در تهران، بیشتر از یکصد نفر در این ایرلاین مشغول به کار شدند و به زودی بیشتر از دویست نفر از نفرات بومی استان فارس نیز ، مشغول به کار خواهند شد و با اضافه شدن تعدادی دیگر هواپیما به ناوگان سپهران، این تعداد افزوده خواهد شد.
رنگ سازمانی هواپیمایی سپهران، نارنجی است و لوگوی آن با الهام از (پرنده اساطیری) ققنوس طراحی گردیده و بر روی هواپیماهای ایرلاین سپهران نقش بسته است.
در حال حاضر این ایرلاین شیرازى ، ۵ فروند هواپیما دارد.
هواپیمایی سپهران، مسیرهای پروازی داخلی خود را در ۲ فاز اعلام کرد. بر طبق نقشه پروازی که در سایت رسمی این ایرلاین قرار گرفته شده، پروازها در فاز اول از مرکزیت شیراز به شهرهای مشهد، تهران، تبریز، زاهدان، بندر عباس و چابهار خواهند بود که در مقابل با دیگر پروازها از تهران به مشهد، شیراز و اهواز همراه خواهند بود.


مسیرهای پروازی فاز دوم این ایرلاین شیرازی اکثرا به سمت جنوب کشور و از شیراز به مقاصد اصفهان، کرمان، کیش، اهواز، آبادان، لار، لامرد، جزیزه خارک، گچساران و بهرگان برقرار است. همچنین پرواز تهران به یزد نیز در همین فاز پیش‌بینی شده است.

جستجوی مطالب و مسیرهای پرواز

Generic selectors
فقط دقیقا یکسان
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
جستجو در پست
جستجو در صفحه
طبقه بندی بر اساس دسته
اطلاعیه ها
بلیط هواپیما
دانستی های پرواز
مطالب مفید

اطلاعات تماس

جهت اطلاع از قیمت لحظه ای بلیط هواپیما در مسیرهای پروازی میتوانید، از کادر "به کجا پرواز می کنید" مبدا ، مقصد و تاریخ مورد نظر را انتخاب و سپس لیست پرواز را مشاهده کرده و خرید بلیط را به صورت آنلاین انجام دهید

تلفن واحد فروش : 02188059076

تلفن واحد پشتیبانی : 09371447164

مطالب مفیداطلاعات تماس

  •    تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان الوند ، کوچه آویز

  •     تلفن فروش و پشتیبانی : 02188059076

  •     موبایل پشتیبانی 1: 09371447164

  •     موبایل پشتیبانی 2: 09905594494

  •     فکس: 02189785719

تمامی حقوق وب سایت برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016