تمامی حقوق برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016

لباس مناسب سفر هوایی

 

در طول سفرهای هوایی علاوه بر عوامل مهم دیگری از جمله انتخاب صندلی مناسب و تغذیه  ، نوع پوشش و لباس پوشیدن نیز نقش بسیار مهمی در ایجاد آرامش و راحتی در طول پرواز دارد. ، استفاده از یک لباس‌ مناسب در طول پرواز ضرورت دارد. برای اطلاع بیشتر با شیوه انتخاب لباس در سفرهای هوایی با آسان پرواز سیمرغ همراه باشید.

 

در طی مسیر پرواز شرایط جوی داخل کابین هواپیما بر اثر عواملی مانند: بی‌تحرکی در طول پرواز ، پایین آمدن فشار هوا هنگام پرواز، کم شدن آب بدن موجب بروز مشکلات جسمی و نا آرامی و ناراحتی می گردد. ه همین علت انتخاب یک لباس مناسب تاثیر بسزایی در کاهش این قبیل مشکلات در سفرهای هوایی خواهد داشت.

حال بایدبدانیم که چه لباسی را باید برای سفرهای هوایی انتخاب کرد؟ که در ادامه به این موارد اشاره می نماییم.

 

۱. انتخاب لباس هایی با پارچه مناسب

لباس‌هایی از جنس کتان و نخ ، علاوه بر سبکی و راحتی ، موجب نفوذ هوا به داخل و خروج رطوبت نیز ی شوند و بهترین انتخاب نوع پارچه برای استفاده در سفر هوایی به شمار می آیند.

 

۲. به صورت چند لایه لباس بپوشید

همانطور که می دانید دمای هوای داخل هواپیما متغیر است، و بهترین روش جهت جلوگیری از تغیرات گرما و سرما در طول پرواز ، پوشیدن چند لباس سبک مثل: ژاکت ، شال ، جلیقه و مواردی از این قبیل بر روی یکدیگر است و هر زمان در صورت عدم نیاز می‌توانید آن‌ها را تا کنید به عنوان بالش در طول پرواز از آن استفاده کنید. از طرفی دیگر ،در مقابل تغییرات ناگهانی آب و هوایی آمادگی کافی را خواهید داشت.

 

۳ . کفش راحت به پا کنید

مناسب ترین نوع کفش در یک سفر هوایی کفش‌های راحتی و تخت هستند از آن نوع که اغلب برای پیاده‌روی یا ورزش استفاده می گردند.

 

۴. از جوراب کشی استفاده نمایید

اکثر پزشکان معتقدند که بهتر است زنان باردار در طول پرواز از جوراب‌های‌ کشی (جوراب واریس) استفاده کنند؛ زیرا این نوع جوراب‌ها علاوه بر کاربرد پزشکی در حین پرواز سبب می‌شوند تا جریان خون از سمت پاها به قسمت های بالایی بدن حرکت کرده و از ایجاد ورم در پاها ناشی از فشار هوا جلوگیری شود.

 

۵. بهتر است لباس‌های جیب‌دار بپوشید

محدودیت‌های اعمال شده از طرف شرکت‌های هوایی برای حمل بار و دریافت وجه جهت اضافه بار، پوشیدن لباس‌های جیب دار بهترین انتخاب برای جاسازی اشیای کوچک همراه خودتان هستند.

 

۶. لباس‌های تنگ نپوشید !!

صندلی‌های تنگ هواپیما و تورم ناشی از فشار هوا در بدن موجب ناراحتی و فشار عصبی می گردد؛ برای پیشگیری از این مشکل بهتر است حتی الامکان از پوشیدن لباس‌های تنگ و جنس نایلونی اجتناب کنید.

 

۷. آراسته باشید

پوشیدن لباس‌های راحت و گشاد و آزاد به مفهوم ظاهری بهم ریخته و نامرتب نیست، بلکه علاوه بر پوشیدن لباسی راحت می‌توانید  ظاهری شیک و مرتب شته باشید و حتی این ظاهر زیبا سبب جلب توجه و تحسین دیگران و نیز کادر پرواز می گردد.

لباس ، در پرواز می‌تواند از همان لحظه پرواز شرایط سفر را برای مسافر راحت و آسوده یا سخت و طاقت فرسا کند.

جستجوی مطالب و مسیرهای پرواز

Generic selectors
فقط دقیقا یکسان
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
جستجو در پست
جستجو در صفحه
طبقه بندی بر اساس دسته
اطلاعیه ها
بلیط هواپیما
دانستی های پرواز
مطالب مفید

اطلاعات تماس

جهت اطلاع از قیمت لحظه ای بلیط هواپیما در مسیرهای پروازی میتوانید، از کادر "به کجا پرواز می کنید" مبدا ، مقصد و تاریخ مورد نظر را انتخاب و سپس لیست پرواز را مشاهده کرده و خرید بلیط را به صورت آنلاین انجام دهید

تلفن واحد فروش : 02188059076

تلفن واحد پشتیبانی : 09371447164

مطالب مفیداطلاعات تماس

  •    تهران ، میدان آرژانتین ، خیابان الوند ، کوچه آویز

  •     تلفن فروش و پشتیبانی : 02188059076

  •     موبایل پشتیبانی 1: 09371447164

  •     موبایل پشتیبانی 2: 09905594494

  •     فکس: 02189785719

شبکه اجتماعی اینستاگرام

تمامی حقوق وب سایت برای سامانه فروش آنلاین آسان پرواز سیمرغ محفوظ میباشد - © 2016